S.S.S.

Aydın Yüceler Kız Öğrenci Yurdu

Kız öğrenci yurdumuzla ilgili hem öğrencilerimizden hem de ailelerinden sıkça aldığımız soruları sizler için yanıtladık. Kız öğrenci yurdumuzun fiyatları, fiyatlara dahil olan hizmetler, giriş/çıkış saatleri, internet ve güvenlik soruları başta olmak üzere pek çok soru ve cevabı sizler için derledik.

Oda fiyatlarına; elektrik, su, ısınma/soğutma, çamaşır yıkama, fiber internet, spor salonu, sinema odası, oyun ve hobi odaları, haftada 3 gün oda temizliği, nevresim ve çarşaf teminatı, açık büfe kahvaltı ve akşam yemeği dahildir.

Aydın’da metro internet altyapısına sahip olan ilk öğrenci yurduyuz. Öğrencilerimiz fiber hızlı internete kendilerine özel verilen şifreyle (Firewall sistemi) güvenli bir şekilde 7/24 kesintisiz erişebilirler.

Çamaşırlarınızı her odada kişiye özel bulunan çamaşır makineleri ile dilediğiniz zaman yıkayabilirsiniz. Çamaşır yıkama hizmeti kayıt ücretine dahildir, ekstra bir ödeme istenmemektedir.

Hayır, güvenliğiniz için bulunan kapalı devre kamera sistemi sadece ortak alanlarda bulunmaktadır.

Son giriş/çıkış saatleri:

  • Hafta içi 00.00
  • Hafta sonu 01.00

Tabi ki de misafirlerinize kapımız açık, arkadaşlarınızla ortak alanlarda hafta içi 00.00’a, hafta sonu 01.00’a kadar vakit geçirebilirsiniz.

Maalesef yurdumuzda evcil hayvan izni yoktur.

Tabi ki, yurdumuzdaki depo alanına tatillerde eşyalarınızı bırakabilirsiniz.

Sadece konaklamada değil her türlü sorununuzda sizlere çözüm sunmak için buradayız, 24 saat boyunca her türlü konuda ilgili danışmanımızdan destek alabilirsiniz.

Sözleşme gereği ve kaydın gerçekleşmesi için depozito alınmaktadır. Depozito oda fiyatlarına dahil değildir. Sözleşme bitiminde kullanmış olduğunuz odada herhangi bir zarar yoksa tamamı, bir zarar varsa bedeli düşülerek kalan bedel belirtmiş olduğunuzIBAN numarasına yatırılır.

Yatak, çalışma masası, kıyafet dolabı, kitaplık, buzdolabı, çalışma koltuğu ve çamaşır makinesi bulunmaktadır. Ayrıca tek kişilik odalarımızda televizyon bulunmaktadır.

Yurdumuzun tamamında, odalarda ve koridorlarda yağmurlama sistemi ve duman dedektörü sistemi vardır. Ayrıca yurdumuz inşaatı 2016’da deprem yönetmeliğine uygun şekilde inşa edilmiştir.

Bu sistemlere ilaveten 70 tonluk su tankı ve yangın hidraforu bulunmaktadır. Ayrıca olası elektrik kesintilerine karşı tüm yurda yetecek jeneratör desteği
sağlanmıştır. Acil durumlar için acil anons sistemi ve alarm sistemleri mevcuttur.

Yurdumuz üniversiteye ve şehir merkezine yürüme mesafesindedir. Alışveriş merkezleri, kafeler ve eğlence merkezlerinin bulunduğu şehir merkezine 2 dakikada, Adnan Menderes Üniversitesi’ne ise 5 dakikada yürüyerek ulaşabilirsiniz.

Yurdumuz nezih ve güvenilir bir mahallede bulunmaktadır. Öğrenci bölgesi olarak bilinen merkezi bir konumdadır.

Aydın Özel Yüceler Kız Öğrenci Yurdu

Sıkça Sorulan Sorular dışında tüm sorularınız, merak ettikleriniz ve yurt fiyatlarımız için Bize Ulaşın

Sosyal Medya-1: Facebook

Sosyal Medya-2: Instagram

Aydın Kız Öğrenci Yurtları – Özel Yüceler Kız Öğrenci Yurdu’muzla ilgili tüm fotoğraflara ve duyurulara sosyal medya hesaplarımızdan ulaşabilirsiniz. Yılbaşı kutlaması, doğum günü kutlamaları, özel gün ve haftalara ait paylaşımlar, sosyal sorumluluk kampanyalarımız, öğrencilerimizle yapılan etkinlikler ve yurt içerisinden örnek görüntüler hesaplarımızda güncel olarak paylaşılmaktadır.

Neden Biz: Yüceler Kız Öğrenci Yurdu

Fotoğraflar: Odalarımız

Hakkımızda: Yüceler Şirketler Grubu

Yurt Fiyatları: Hemen Arayın!

×

Powered by WhatsApp Chat

× Bize Yazın