Hakkımızda

Aydın'ın yeni nesil öğrenci yurdu:

Aydın Özel Yüceler Kız Öğrenci Yurdu

Üniversite öğrencileri için hazırlanmış, yüksek standart ve kaliteye sahip bir yaşam alanıdır.

40 yıllık otelcilik ve konaklama sektöründeki tecrübemizi yansıttığımız yurdumuz 2 bloktan oluşmakla birlikte 370 kız öğrenci kapasitesi ile Aydın’ın en yüksek kapasiteli kız öğrenci yurdudur. Aynı zamanda otel konforunu ev sıcaklığıyla birleştirdiğimiz ve sizlerin her türlü ihtiyacına çözüm sağlayan çok boyutlu bir yaşam platformudur.

Aydın Yüceler Kız Öğrenci Yurdu

Yüceler Şirketler Grubu

40 seneyi aşkın bir süredir merkezimiz Aydın olmak üzere; inşaat ve taahhüt hizmetleri, turizm ve otelcilik, akaryakıt ve restoran gibi pek çok farklı sektörde aktif bulunan grubumuz 2016-2017 yılı itibariyle yükseköğretim konaklama hizmeti amacıyla yatırımlara başlamış ve “Aydın Özel Yüceler Kız Öğrenci Yurdu” ile 2017 senesinde Aydın’ın en modern kız öğrenci yurdunu açmıştır.

 Grubumuz tarafından yeni nesil öğrenci konaklama anlayışıyla hayata geçirilen Yüceler Kız Öğrenci Yurdu projemize kalite yönetimi ve standart sürekliliği için her türlü yatırım sağlanmış ve üst düzey öğrenci memnuniyeti hedeflenerek çalışmalarımız devam etmektedir.

Basında Biz: Yüceler Şirketler Grubu

Neden Biz: Yüceler Kız Öğrenci Yurdu

Fotoğraflar: Odalarımız

Yurt Fiyatları: Hemen Arayın!

aydın özel yüceler kız öğrenci yurdu

Aydın Özel Yüceler Kız Öğrenci Yurdu Sosyal Medya Hesapları:

Sosyal Medya-1: Facebook

Sosyal Medya-2: Instagram

Aydın Kız Öğrenci Yurtları – Özel Yüceler Kız Öğrenci Yurdu’muzla ilgili tüm fotoğraflara ve duyurulara sosyal medya hesaplarımızdan ulaşabilirsiniz. Yılbaşı kutlaması, doğum günü kutlamaları, özel gün ve haftalara ait paylaşımlar, sosyal sorumluluk kampanyalarımız, öğrencilerimizle yapılan etkinlikler ve yurt içerisinden örnek görüntüler hesaplarımızda güncel olarak paylaşılmaktadır.

Sıkça Sorular Sorular: S.S.S.

Fotoğraflar: Odalarımız

Hakkımızda: Şirketler Grubumuz ve Yurdumuz

Yurt Fiyatları: Hemen Arayın!

×

Powered by WhatsApp Chat

× Bize Yazın